İş İlanları – Banka Sınavları

Türkiye Geneli Bin 453 Kişilik Çağrı Merkezi Temsilcisi Alımı

Çağrı Merkezi Temsilcisi branşı için Bin 453 kişilik Personel Alımı (En Az Lise Mezunu) süreci son hız devam ediyor. Bu kapsam da Çağrı Merkezi Temsilcisi iş pozisyonu için İŞKUR tarafından personel alımı devam ederken, adayların alım son başvuru tarihlerini kaçırmamaları gerekmektedir.

* Kamu kurumları ve özel sektör firmaları tarafından İşkur aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarına, en az lise ve dengi okul mezunu olan adaylar, düzgün diksiyona sahip olanlar, ikna kabiliyeti yüksek olanlar, Askerlikile ilişiği bulunmayanlar, MS Office programlarına hakim olanlar, takım çalışmasına yatkın vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilen adaylar başvuru yapabilir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

* İşkur üzerinden yayımlanan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ilanlarında talep edilen şartlara durumu uyan adaylar İşkur’un internet sistemine üye olarak başvurularını online şekilde yapabilirler.

BAŞVURU SÜRECİ 

* İşkur üzerinden yayımlanan personel alım ilanına başvurular devam etmekte olup her firma son başvuru tarihini farklı olarak açıklamıştır.

* İşkur üzerinden yayımlanan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personel alım ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz

https://goo.gl/eU2nKi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ