İş İlanları – Banka Sınavları

Türkiye Geneli Bin 146 Kişilik Şoför Alımı

Şoför branşı için Bin 146 kişilik personel Alımı (En Az Lise Mezunu) süreci son hız devam ediyor. Bu kapsam da Şoför branşında boş kadrolar için İŞKUR tarafından personel alımı devam ederken, adayların işe alım son başvuru tarihini kaçırmamaları gerekmektedir.

İlanı yayımlayan firmalar farklı olduğu için başvuru süreleri de firmalara göre değişmektedir. Firmaların şoför alım ilanı detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için öncelikle İşkur’a kayıt olmanız gerekmektedir. İşkur’a kayıt olduktan sonra https://goo.gl/v5oEyo linkini tarayıcınızın adres satırına kopyalayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İŞKUR‘A NASIL KAYIT YAPILIR?

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları ve kayıt esnasında fiilen askerlik görevinde bulunmamaları gerekmektedir. Mesleklerinin tespitinde beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kaydolmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için elimizde hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Bu nedenle gerek kendi kendine gerekse Kurum personeli eşliğinde, kayıt yaptıracakların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir.

Bu nedenle eğitim, mesleki ve diğer bilgilerin tam ve eksiksiz olarak sisteme girilmesi gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ