AK Partili Akbaşoğlu'ndan EYT Açıklaması: Tarih Verildi!

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Partimiz milletvekilleri ile EYT'yi yasama planına dönüştürme sürecini başlattık." dedi.

AK Partili Akbaşoğlu'ndan EYT Açıklaması: Tarih Verildi!

AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde düzenlenen basın toplantısına konuk konuşmacı olarak katıldı.

Mart'ta ödenecek'

EYT ile ilgili soruları yanıtlayan Akbaşoğlu, bir aksilik olmadığını, takvimin önlerinde olduğunu belirterek, "2022 yılı bütçesi Genel Kurul'da görüşüldü. Bütçe için kendi içinde bir takvim söz konusuydu.

Çalışma Bakanlığımızın teknik hususları kendi bünyesinde tamamladığını ve sorunla ilgili grubumuzla sürekli iletişim halinde olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Biz de milletvekillerimizle bu EYT'yi yasama planına dönüştürmek için çalışmalara başladık. Şu andan itibaren herkesin şüphesi olmasın.

Bir an önce ele almamız gereken birinci öncelik EYT'nin yasalaşma süreci olacaktır. Şubat ayına kadar EYT'nin yasalaştığına tanık olacağız. Mart ayında hep birlikte EYT'li kardeşlerin emekli maaşlarını aldıklarını göreceğiz. Planlarımız bu yönde ve asla bir farklılık olmayacak” dedi.

Serap

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.