Hakimler ve Savcılar Kurulu V.H.K.İ Personel Alımı!

Hakimler ve Savcılar Kurulu bünyesinde istihdam edilmek üzere Veri hazırlama ve kontrol işletmeni personel alımı yapılacak olup, alıma ait son başvuru tarihi 8 ekim 2021 olarak ilan edildi.

Hakimler ve Savcılar Kurulu V.H.K.İ Personel Alımı!

Veri hazırlama ve kontrol işletmeni alımı için başvuru tarihi 4 Ekim 2021 itibariyle başlayacak olup, 8 Ekim 2021 tarihinde sona erecektir. Ankara'da bulunan hakimler ve savcılar kurulunun genel sekreterliği bünyesinde 657 kanunun 4A maddesi kapsamında istihdam edilecek 10 kişi için 2020 yılının KPSS puanı istenecek.

ALIMA AİT BAŞVURU BİLGİLERİ

Adayların 4 Ekim 2021 tarihi itibariyle alımı ait hazırlanan iş talep formunu temin ederek, formda istenen bilgileri eksiksiz doldurmak suretiyle hakimler ve savcılar kuruluna şahsen başvurarak belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.  Bunun için adayların Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No 36 adresindeki Hakimler ve Savcılar Kurulunun adresini bir kenara not etmeleri önem arz etmektedir.

İlan edilen başvuru tarihleri içerisinde başvuru yapamayan adayların herhangi bir hak talep etmesi geçersiz sayılacaktır. Öte yandan başvuruları şahsen yapmayarak e-posta veya başka bir yöntemle yapacak adayların başvurularının kabul edilmeyeceği ilanda özellikle belirtilmiştir.

Veri hazırlama ve kontrol işletmeni alımı için iki türlü sınava tabi tutulacak olan adaylar, hem uygulama sınavı hem de mülakat sınavına girecekler. Diğer taraftan adayların 16 Ekim 2021 günü hakimler ve savcılar kuruluna ait binadaki salonda klavye sınavına tabi tutulacaklarıda ayrıca ilan edilmişş durumda.

Resmi ilana ulaşmak için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2021, 04:33

Güler Sağlam

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER