İş İlanları – Banka Sınavları

İETT Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor – En Az Lise Mezunu

İETT tarafından duyuruya çıkılan İETT Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor – En Az Lise Mezunu başlıklı ilanlarında yer alan bilgilere göre, İETT bünyesinde istihdam edilmek üzere çok sayıda açık iş pozisyonuna personel alımı yapılacağı öğrenildi. İETT Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor – En Az Lise Mezunu alımıyla ilgili yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre hangi pozisyonlar için personel alınacağı ve diğer alım şartları hakkında ki merak edilen bilgiler için haber detayını inceleyiniz.

Adaylardan, En Az ortaöğretim veya buna denkliği olan liselerden mezun olmuş olmak, En Az 3 Yıllık E Sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak, ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden puan almış olmak şartları istenecektir. Ayrıca adaylara yazılı veya sözlü sınav yapılacaktır.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Adaylar başvurularına 11 Aralık 2017 tarihinde başladılar ve en geç 20 Aralık 2017 tarihine kadar müüracatta bulunmaları gerekmektedir. Buna göre Başvurular İşkur İl Müdürlüklerine veya www.iskur.gov.tr  adresin üzerinden yapılacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ