COVID'den Önce Aşılanmış Kişiler Hakkında İnanılmaz Araştırma!

Dünya çapında bir araştırma ekibinin yürüttüğü araştırmaya göre, COVID-19'a yakalanıp koronavirüse karşı aşısız kalanlar hakkında çarpıcı bir sonuca ulaşıldı.

COVID'den Önce Aşılanmış Kişiler Hakkında İnanılmaz Araştırma!

Bilim adamları, koronavirüse maruz kaldıktan sonra uzun süre COVID-19 aşısı olan ve sağlıklarına kavuşan insanlar üzerinde inanılmaz bir çalışma yürüttüler. Dünya Sağlık Örgütü'nün bulgularına göre 2020 Ocak - 2022 Haziran ayları arasında yapılan araştırmalar gözden geçirildi.

Araştırmacılar, koronavirüse yakalandıktan sonra Covid-19 aşısı olanların ciddi şekilde hastalanmaya karşı bağışıklık kazandığını ve uzun süre hastanede yattığını keşfetti.

Bir kişinin tekrar COVID geliştirmesini durdurur.

Kombinasyonun uzun bir süre boyunca önemli bir bağışıklık sağladığı gösterilmiştir. Bu çalışma, "Bu kombinasyon, ciddi semptomlarla birlikte COVID-19'un nüksetmesini on iki ayda yüzde 97 oranında durduruyor" sonucuna vardı.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılan çalışmada, hatırlatıcı dozların 6 ay ek koruma sağladığı tespit edildi. Ancak, COVID-19'lu kişilerin yalnızca yüzde 75'ine bir yıl boyunca koruma veriliyor.

Serap

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.