İş İlanları – Banka Sınavları

Danıştay Başkanlığı KPSS 60 Puan İle Hizmetli Personel Alımı

Danıştay Başkanlığı tarafından duyuruya çıkılan Danıştay Başkanlığı KPSS 60 Puan İle Hizmetli Personel Alımı başlıklı ilanlarında yer alan bilgilere göre, Danıştay Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere hizmetli kadrosu için personel alımı yapılacağı öğrenildi. Danıştay Başkanlığı KPSS 60 Puan İle Hizmetli Personel Alımı alımıyla ilgili yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre hangi pozisyonlar için personel alınacağı ve diğer alım şartları hakkında ki merak edilen bilgiler için haber detayını inceleyiniz.

Danıştay Başkanlığı alımını yapacağı hizmetli kadrosu için adaylardan bazı nitelikler aramaktadır. Bu nitelikleri taşıyan adayların ise başvuruları geçerli sayılacaktır. Buna göre Danıştay Başkanlığı adaylardan, En az lise mezunu olmaları veya dengi okul mezunu olmaları, ÖSYM tarafından yapılmış olan 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları, Yapılacak olan güvenlik soruşturması ve Arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilecek olmaları, 35 yaşının bitirmemiş olmak ve 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Adaylar başvurularına bugün ( 18 Aralık 2017 ) itibari ile başlayabilirler. Buna göre adaylar başvurularını en geç 22 Aralık 2017 tarihi saat 17:00 a kadar yapmaları şarttır.

Buna göre başvurular, Danıştay Başkanlığı resmi internet sitesinden indirilecek başvuru formu ile ve istenilen belgeler ile birlikte Danıştay Başkanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 149 (Eskişehir yolu 10. Km.) Çankaya/ANKARA adresine başvurabileceklerdir. Posta, kargo ya da APS ile yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. İlanın tam metnin incelemek isteyen adaylar

İlanın Tam Metnine Ulaşmak İçin Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayınız.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ