İş İlanları – Banka Sınavları

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Taşerona Kadro Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan günlerdir beklenen taşerona kadro konusunda açıklama geldi. Ak Partinin olağan haftalık grup toplantısında milletvekillerine seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yaklaşık 900 bin çalışanlarımızı ilgilendiren açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanının açıklamasında detaylar konusunda işaret ettiği Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun konuyla ilgili açıklamaları da haberimizde..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan günlerdir beklenen taşerona kadro konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Taşerona Kadro Açıklaması açıklama geldi. Ak Partinin olağan haftalık grup toplantısında milletvekillerine seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yaklaşık 900 bin çalışanlarımızı ilgilendiren açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanının açıklamasında detaylar konusunda işaret ettiği Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun konuyla ilgili açıklamaları da haberimizde..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Taşerona Kadro Açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Taşerona Kadro Açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Taşerona Kadro Açıklaması

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında “Yaklaşık 900 bin çalışanlarımızı ilgilendiren, taşeron işçilerimizle ilgili düzenlemeye değinmek istiyorum. Kamudaki 450 bin ile belediyeler ve il özel idarelerdeki 400 bin işçimiz, çalıştıkları yerlerdeki iktisadi teşebbüslerinde istihdam edilecekler. 23 bin mevsimlik işçilerin halen en fazla 5 ay 29 gün olan çalışma süreleri de 9 ay 29 gün’e kadar çıkartılabilecek. Yine kamuda 4C statüsünde çalışan kardeşlerimiz de 4B kadrosuna alınıyor. Böylece kamuoyumuzda uzun zamandır tartışılan bu meseleyi çözmüş oluyoruz. Bu arada komisyonlar, taşeronlar ortadan kalkıyor. Belediyelerde de iktisadi teşekküllerinin görevlisi olarak devam ediyor.” ifadelerine yer verdi.

Çalışma Bakanı Sarıeroğlu Detayları Açıkladı!!

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.