İş İlanları – Banka Sınavları

Bin 222 Kişilik Büro Memur Alımı

Büro memuru branşı için Bin 222 kişilik büro memuru personel Alımı (En Az Lise Mezunu) süreci son hız devam ediyor. Bu kapsam da Büro Memuru boş kadrosu için İŞKUR tarafından personel alımı devam ederken, adayların işe alım son başvuru tarihini kaçırmamaları gerekmektedir.

ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

* İşkur aracılığıyla büro memuru alım ilanına başvuracak adayların; en az lise mezunu olmak,  18 yaşından büyük olmak ve firmaların belirlediği yaş aralığında bulunmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, diksiyonu düzgün olmak, MS Office programlarına hakim olmak, vardiyalı çalışma sistemini kabul etmek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurmak gibi şartları taşımaları gerekiyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

* Özel sektör firmaları tarafından, Türkiye İş Kurumu (İşkur) yayımlanan Büro Memuru alım ilanlarına başvurular internet üzerinden yapılacaktır. Adayların başvuru yapabilmeleri için, İşkur’un internet sitesine üye olmaları gerekiyor. Üyelik işlemlerinin ardından, aşağıda vermiş olduğumuz linki kullanarak, söz konusu ilanlara erişim sağlayabilir ve ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

https://goo.gl/X1sbR5

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.