İş İlanları – Banka Sınavları

Zonguldak İl Özel İdaresi KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı

Zonguldak İl Özel İdaresi bünyesindeki personel eksikliği karşılamak üzere bazı aranan şartları kabul etmesi durumunda personel alınacak.

Zonguldak İl Özel İdaresi yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki perosnel eksilğini gidermek amaçlı 1 kişilik boş kadro ile personel alımı gerçekleştirecek. Adaylar başvuru şartlarını taşıdıkları dahilinde başvurularını yapabilirler. Başvurusu onaylanan adaylar ise Zonguldak İl Özel İdaresi tarafından yapılacak olan sınava katılacaklardır. Sınavın yazılı bölümü 22 Eylül 2017 tarihinde saat 10:00 da yapılacak. Sınavın sözlü kısmı ise 22 Eylül 2017 tarihi saat 14:00 da yapılacaktır.

Zonguldak İl Özel İdaresi alımını yapacak olduğu 1 kişilik boş kadro ile Sanat Tarihçisi alacak. Bu kadroya başvuru yapacak adaylar, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, herhangi bir başka kuruma zorunlu hizmet borcu olmamak, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi veya akıl rahtsızlığı olmamak, Zonguldak İli ne bağlı 7 ilçenin herhangi birinde Zonguldak İl Özel İdaresince gerek görülmesi halinde çalışmayı kabul etmek ve üniversitelerin fen fakültesi/sanat tarihi bölümünden veya bunlara denkliği olan ve yetkili kurumlarca kabul edilmiş yurtiçi veya yurtdışı yüksek öğrenim kurumlarından mezun olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru yapacak adaylar,

İlanın Kılavuzuna Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ