İş İlanları – Banka Sınavları

Zengin Koca Arayan Kıza Dünyanın En Çok Kazanan CEO’sundan Harika Cevap

Dünyanın en büyük finans şirketlerinden birisinin CEO’u olan JP Morgan Zengin Koca Arayan Kıza hayat dersi olabilecek verdiği harika cevabı aşağıda okuyabilirsiniz.

Dünyanın en büyük finans şirketlerinden birisinin CEO’u olan JP Morgan Zengin Koca Arayan Kıza hayat dersi olabilecek verdiği harika cevabı aşağıda okuyabilirsiniz.
Hayat dersi verirken aynı zaman da “kapak” olarak tabir edilen cevabı vermek tabiri caizse her babayiğidin harcı değildir. Zaten bundan dolayı olsa gerek bu tarz haberler okuyanlar için her zaman ilgi çekici bir içerik olmuştur.

Güzelliğinin farkında ve kendisine güvenen bir kadın, dünyanın en büyük finans şirketlerinden biri olan JP Morgan’ın CEO’suna bir mektup gönderir. James Dimon ise, sabırla mektubu okur ve oldukça ilgi çekici bir cevabi mektup yazar.

İşte mutlaka okumanız gereken o mektup ve CEO’nun cevabı;
Sayın Morgan,

Sizinle dürüst olacağım… Bu yıl 25 yaşına giriyorum. Çok güzelim, iyi bir stilim var ve kaliteli şeyleri severim. Yıllık geliri en az 500 bin dolar veya daha fazla olan bir adamla evlenmek istiyorum. Aç gözlü olduğumu düşünebilirsiniz fakat New York’ta yıllık geliri 1 milyon dolar olan insanlar maalesef orta sınıf sayılıyor.
Çok şey istemiyorum. Bu sizin sitenizde yıllık geliri 500 bin dolar veya daha fazla olan biri var mı? Hepiniz evli misiniz? Sormak istiyorum, sizin gibi zengin insanlarla evlenmek için ne yapmam gerek?
Bugüne kadar birlikte olduğum erkekler arasında en zengini yılda 250 bin dolar kazanıyordu. Central Park’ın batı yakasında, yüksek bütçeli rezidanslarda yaşamak isteyen biri için yıllık 250 bin dolar yeterli değil. Size alçak gönüllülükle soruyorum:

1) Zengin bekarlar nerede takılır? (Lütfen bar, restaurant, spor salonu, kulüp, vs… gibi mekanların isimlerini ve adreslerini yazar mısınız.)

2) Hangi yaş kategorisine odaklanmalıyım?

3) Çoğu zenginin eşleri neden ortalama güzellikte? Bir kaç kızla tanıştım; güzel veya ilgi çekici değiller ama zengin erkeklerle evlenebiliyorlar.

4) Kimin karınız, kimin yalnızca sevgiliniz olabileceğine nasıl karar veriyorsunuz? Benim hedefim evlenmek. Zengin bir adamla evlenebilmek için ne yapmalıyım?

 

James Dimon ise Mektuba verdiği cevap bir sonraki sayfamızda yer almaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.