İş İlanları – Banka Sınavları

Zafer Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı Yayımladı!

Zafer Kalkınma Ajansı yapmış olduğu duyurusu ile bünyesinde bulunan personel eksikliği için farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını belirtti. İşte başvuru bilgileri ve aranan şartlar.

Zafer Kalkınma Ajansı 23 Ağustos 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre, bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek amaçlı farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını belirtti. Zafer Kalkınma Ajansı 9 Uzman Personel, 1 İç Denetçi olmak üzere toplamda 10 kişilik kadro ile personel alacak.Zafer Kalkınma Ajansı merkezi olarak Kütahya da hizmet vermekte olup, faliyetlerine Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak illerinde de hizmet vermektedir. Bu nedenle başvuru yapan adaylar ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından yapılacak olan sınavda başarılı olan adaylar ajansında uygun gördüğü illere yerleşeceklerdir. Giriş sınavı Sözlü ( Mülakat ) olarak yapılacak.

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

Başvuruda bulunacak personel adayları, kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir cezası bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak, yurtiçi veya yurtdışı seyehat engeli bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, daha önce kalkınma ajanslarından sözleşmeli olarak haklı bir nedenle feshedilmemiş olmamak, herhangi bir terör örgütü üyesi olmamak ve olmamış olmak, Olağanüstü Hal Kanun Hükmünde Kararnameler ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak veya olağanüstü hal döneminde alınan tedbirler nedeniyle görevlerine son verilmemiş olmak şartları aranmaktadır. Ayrıca kadrolar için özel şartlarda aranmaktadır. Buna KPSS de dahildir.

BAŞVURULAR:

İlanın Başvuru Linkine Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ