İş İlanları – Banka Sınavları

Yerel Kalkınma Uzman Adayları Alımı

AB Kırsal Kalkınma Programı Kapsamında görevlendirilecek Yerel Kalkınma Uzman Adayları alımı yapılacağına dair ilan yayınlandı. İlanla beraber Yürütülecek Olan Projelerde Kısa Dönemli olmak üzere Bağımsız olarak çalışacak Uzmanlar İstihdam Edilecektir. Yapılacak olan istihdamlara dair geniş açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

Avrupa Birliği adaylık sürecinde olan Ülkemizde, kırsal kalkınmanın yerel bazda gerçekleşmesi ve tabiki bunun için de kırsalda yaşayan toplulukların harekete geçirilerek bunlar marifetiyle kalkınmanın sağlanması hedeflenmektedir. adına  AB’de LEADER yaklaşımı denilen bu hedefleme yöntemi için Toplam 30 (otuz) Yerel Kalkınma Uzmanı belirlenmesi için iş alımı yapılmaktadır.

Yapılacak olan alımlarda başvuruların değerlendirmesi bağımsız uzmanlar tarafından yapılacak olup, kamu personel alımı ile alakası olmayıp, sözleşme imzalanmak suretiyle danışmanlık kuruluşları tarafından geçici (proje bazlı) uzman istihdamı yapılacaktır.

Alım yapılacak pozisyonlarda çalıştırılacak personellerin istihdam edileceği yerler ise;
Amasya, Ankara, Ankara (Merkez), Burdur, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Hatay, Karaman, Kastamonu, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Ordu, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Van illeri olarak planlanmaktadır.

Toplamda 30 kişilik alımı planlanan Uzmanlar adayları alımı için son başvuru tarihi: 22.10.2015 olarak belirlenmiştir.

İlanla ilgili Kılavuza ulaşmak için aşağıdaki görseli açınız.

İlana Başvurmak için aşağıdaki görseli açınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ