İş İlanları – Banka Sınavları

Yaratıcılıkta Sınır Tanımayan Komik Tuvalet Uyarı Yazıları

Ülkemizde Sosyal Medya’nın gelişmesiyle beraber içimizdeki tüm zalım yorumcular ve paylaşımcılar bir bir ortaya çıktı. Bunun en güzel örnekleri ise aşağıdaki galerilerde yer alan Komik Tuvalet Uyarı Yazıları fotoğrafları tabi ki. Gün geçmesin ki yeni bir komiklik ortaya çıkmasın. Bunların tartışmasız en yoğun paylaşılan yeri ise twitter olarak gözükmekte.

Bugün ki fotoğraflar da ise özellikle 90’lı yıllarla beraber yoğun olarak kullanılan Komik Tuvalet Uyarı Yazıları  gelmekte. Şimdiler de o yılların fenomen hareket tarzı denebilecek gerçekler adeta tiye alınma konusu olsa da insan bu Komik Tuvalet Uyarı Yazıları nı gördüğünde Türk insanının hayal gücüne olduğu kadar komiklik anlamında yaratıcılıklarına da şapka çıkarası geliyor adeta.

Komik Tuvalet Uyarı Yazıları

Mizah yönünden hayal gücüne olan övgülerimiz kadar yazılardaki üslup ve özellikle gülünesi yazım hataları ise başka bir komiklik örneği tabi ki. Bu kadar kelamdan sonra Sosyal Medya’nın en çok paylaşılan Komik Tuvalet Uyarı Yazıları nı aşağıdaki galerimizden inceleyebilir ve tabiki eğlenebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ