İş İlanları – Banka Sınavları

Yapı Kredi çok sayıda lise, önlisans ve lisans personel alımı yapıyor

Yapı Kredi Bankası çok sayıda personel alımı yapacak. Yapı Kredi tarafından açık bulunan 80 farklı pozisyon için personel alımı yapılacağı ilan edildi. Koç grubu bünyesinde bankacılık alanında faaliyet gösteren Yapı Kredi, Türkiye’de bankacılık sektörünün önemli aktörlerinden biri durumunda. Türkiye’nin hemen her yerinde şubesi bulunan Yapı Kredi Bankası, şubelerindeki açık pozisyonlara yüzlerce personel alımı gerçekleştirecek.

Banka engelli personel alımı da yapacak.Yapı Kredi Bankasının personel alımı ilanlarına lise mezunları, önlisans mezunları, lisans mezunu ve öğrencileri başvuru yapabilecekler. Banka personel alımlarında pozisyonlara göre farklı mezuniyet şartları arıyor. Yapı Kredi personel alımı genel şartları arasında; Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, müşteri odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, problem çözme yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın olmak kriterleri bulunuyor. Pozisyonlara göre tecrübe şartı da aranabiliyor.

Engelli pozisyonlarına; En az lise mezunu,  insan ilişkileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, çalışmaya istekli, Türkiye İş Kurumu’na (İŞKUR) kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, yoğun iş temposunda çalışabilecek, bilgisayar kullanabilen, prezantabl, 35 yaşını aşmamış adaylar başvuru yapabilecekler.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ