İş İlanları – Banka Sınavları

Yapı Kredi Bankası Gişe Destek Yetkilisi Alımı

Türkiye’nin en etkin bankalarının başında yer alan Yapı Kredi Bankası Tüm Türkiye geneli 11 ilde Gişe Destek Yetkilisi Personel Alımı gerçekleştirecektir.

Türkiye’de etkin rol oynamakta olan Yapı Kredi Bankası, 2015 yılının ikinci yarısında birçok kişiyi işe almaya devam ediyor. Açılan yeni şubeler ve yeni merkezleri ile daha büyük bir şekilde hizmet verecek olan Yapı Kredi Bankası, bankacılık sektöründe en çok alımı yapılan gişe yetkilisi bölümüne yine alım yapmayı hedeflemektedir.

Yapı Kredi Bankası Gişe Destek Yetkilisi Alımı kaç kişi ile yapılacak belirtilmedi. Kişi sayısını artırabilir ya da azaltabilir diyebileceğimiz Yapı Kredi Bankası, oldukça fazla derece alım yapmayı düşünebilir. 

[success]İş tanımı: Şubenin operasyonel süreçlerine destek vermekle beraber, fatura tahsilat, döviz alım ve satım işlemlerini en etkin şekilde gerçekleştirmek olacaktır. Aynı zaman da Gişeye gelen müşterilerin nakit işlemlerini ve talimatlarını gerçekleştirmek ve gişeden işlem yapmaya gelen müşterilere ürün satışı ve yönlendirmesi yapmaktan sorumludur.[/success]

Türkiye’ nin en köklü ve büyük bankalarından biri olan kurum bünyesinde görevlendirileceklerdir.

Alım Yapılacak İller:
Adıyaman (Kahta), Ankara (Polatlı), Bolu (Merkez), Burdur (Merkez), Bursa (Gemlik, İnegöl), Eskişehir (Tepebaşı), İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir (Bayraklı), Kahramanmaraş (Merkez), Kırıkkale, Mersin (Mut)

Yapı Kredi Bankası Gişe Destek Yetkilisi Alımı bazı şartlar ile yapılacaktır. Bu şartları aşağıda bulabilirsiniz.

  • 4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumları’ndan mezun, 3-4. sınıf öğrencisi veya 2 yıllık Bankacılık ve Sigortacılık Meslek Yüksek Okullarından mezun,
  • 28 yaşından gün almamış,
  • İnsan İlişkilerinde başarılı,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya maksimum 1 yıl bankacılık deneyimi olan,
  • MS Office uygulamalarına hakim,

 

Part-time çalışmak istiyorsanız size güzel bir teklifimiz var! Bankacılık sektörünün öncü kuruluşu Yapı Kredi yeni takım arkadaşları arıyor. Gelin, büyüyen yapımız içinde gelecekteki yerinizi alın, hayalleriniz gerçeğe dönüşsün.

Başvuru Kılavuzuna Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ