İş İlanları – Banka Sınavları

Yapı Kredi Bankası Gişe Destek Yetkilisi Alımı

Yapı Kredi Bankası yaptığı reklamlar ve kampanyalar ile her sene büyümeye devam eden ve sektörün en iyileri arasında yer alan bir bankadır. Yapı Kredi Bankası ülkemizde yıllardır aktif olarak faaliyet veren bir kurumdur.  Özellikle öğrenciler için yaptığı kampanyalar ve onlara özel çıkarttığı kartlar ile müşteri konusunda milyonlara hitap eden Yapı Kredi Bankası nitelikli personel alımları ile sektörde daha da büyümeyi hedeflemektedir.

İnternet ve Televizyon reklamcılığında son zamanlarda sık gördüğümüz Yapı Kredi Bankası yaptığı kampanyalar ile Türkiye’de en çok tercih edilen ve mutlu müşterilere sahip bir banka olma amacı gütmektedir. Kuruldukları ilk günden beri büyümeye devam eden ve birkaç sene içerisinde bütçeyi daha da toparlayıp müşteri sayısını artırmak isteyen banka verdiği iş ilanları ile nitelikli personel alımına devam ediyor.

Yeni yayınlanan ilanları incelediğimizde Yapı Kredi’nin Türkiye geneli 39 ilde Gişe Destek Yetkilisi personel alımıyapacağını görmekteyiz.

Hangi Pozisyonlara Personel Alınacak

  • Gişe Destek Yetkilisi

Alım Yapılacak İller:
Adıyaman, Afyon, Amasya, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bolu, Denizli, Edirne, Hatay, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli, Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Mardin, Nevşehir, Niğde, Samsun, Siirt, Sinop, Trabzon, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Karabük

Yapı Kredi Bankası Gişe Destek Yetkilisi Alımı

Yapı Kredi Bankası Gişe Destek Yetkilisi Alımı

Yapı Kredi Bankası Gişe Destek Yetkilisi Alımı

İş Tanımı:

Part-time çalışmak istiyorsanız size güzel bir teklifimiz var!  Bankacılık sektörünün öncü kuruluşu Yapı Kredi yeni takım arkadaşları arıyor. Gelin, büyüyen yapımız içinde gelecekteki yerinizi alın, hayalleriniz gerçeğe dönüşsün.

Şubelerde Pazartesi, Cuma ve yoğun günlerde görevlendirilmek üzere ‘Part Time Gişe Destek Yetkilisi’ adayları aranmaktadır.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.