İş İlanları – Banka Sınavları

Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı Memur Alımı

Maliye Bakanlığı yayınladığı yeni ilan ile çok büyük bir alıma hazırlanıyor. Özellikle alım için birçok şart ve konudan bahsetmiş olan bakanlık toplamda 400 kişilik bir alım yapmaya hazırlanıyor.

Vergi Denetim Kurulu için bu alımı yapacak olan Maliye Bakanlığı bu daire içerisinde işlemlerini devam ettirecektir.

Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı alımı gerçekleştirecektir.

ALINACAK PERSONEL

– Vergi Müfettiş Yardımcısı: 400 Kişi.

SINAV

Giriş Sınavının yazılı bölümü 05-06 Aralık 2015 (Cumartesi ve Pazar Günleri) tarihlerinde Ankara’da sabah ve öğleden sonra olmak üzere dört oturum halinde yapılacaktır.

Giriş Sınavının yazılı bölümüne katılmaya hak kazanan adaylar ile yazılı sınavın yapılacağı yer ve sınav saatleri; e-Devlet portal (www.turkiye.gov.tr), Maliye Bakanlığı (www.maliye.gov.tr) ve Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı (www.vdk.gov.tr) internet sayfalarında yazılı sınavdan en az 10 gün önce ilan edilecektir. Adaylar için ayrıca sınava giriş belgesi düzenlenmeyecektir.

ŞARTLARI ÖĞRENMEK İÇİN aşağıdaki görseli açınız.

BAŞVURU

Başvurular 27 Ekim 2015 Salı günü başlayıp 13 Kasım 2015 Cuma günü saat 17:30’da sona erecektir. Adaylar Giriş Sınavına Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının internet sayfasındaki Sınav Başvuru Formunu doldurmak suretiyle başvuracaklardır.

Aksi takdirde başvuruları geçersiz sayılarak sınava alınmayacaklardır. 13 Kasım 2015 Cuma günü saat:17:30’a kadar Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı Bilgi İşlem Sistemi’ne ulaşmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

İLAN KILAVUZU İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELİ AÇINIZ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ