İş İlanları – Banka Sınavları

Vakko Erkek Takım Elbise

  • Moda
  • 31 Temmuz 2013

 

 

Vakko 2013 erkek koleksiyonu içerisinde beklide erkeklerin en çok ilgisini çeken ve en çok beğeneceklerini tahmin ettiğimiz kıyafet modelleri arasında Vakko erkek 2013 lookbook serisinde yer alan Vakko kıyafet modellerinde kombinlenerek yaratılmış olan ve her biri göz alıcı ve bir birinden şık takım elbiselerin yer aldığı seridir.

Vakko erkek koleksiyonundan özenle kombinlenmiş pantolon, ceket, gömlek ve kravatların uyumlu birlikteliği çok şık bir erkek ortaya çıkarmaktadır. Vakko ayrı bir koleksiyonda takım elbiselerini sunmuştur ama yaza dönük en çok dikkat çeken Vakko 2013 erkek lookbook  koleksiyonundaki takım elbiseler olmuştur.

Son dönemlerde erkekler özel bir durum veya resmi bir durum söz konusu olmadıkça koyu tek renk yada çizgili koyu renk takım elbiseleri tercih etmiyorlar. Yeni trend spor tarz bir gömlek ve pantolonla birlikte blazer yada spor tarz özellikle açık renk  bir ceket ve uyumlu bir kravatla oluşturulan bir tarz daha fazla kabul görmeye başladı.

Vakko erkek takım elbiseleri bu spor ve rahat tarzın aşırı sıcaklara karşı açık rengin rahatlığı ve kullanılan kumaşların özelliği nedeniyle terletmemesi ve hafif olması nedeniyle önemli bir kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

Vakko erkek takım elbisesine sahip olmak için ne kadar bir miktar ödeme yapmak gerektiğini merak ediyorsanız, bu özel seriden alacağınız bir Vakko erkek yazlık takım elbisenin size maliyeti 2.000 – 3.000 TL arasında değişmektedir.

Vakko 2013 Lookbook  özel seri erkek takım elbiseleri galerimizde yer almaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ