İş İlanları – Banka Sınavları

Vakıfbank kredi işlemleri

Vakıfbank kredi işlemleri adı altında müşterilerine taksitli ihtiyaç kredisi, otomobil kredileri kooperatif tamamlama kredileri ve sarı panjur ev kredisi vermektedir. Konut kredileri için verilen sarı panjur ve kooperatif ile birlikte otomobil kredilerinde hem sıfır araçlar hem de ikinci el araçlar için kredi verme imkanını sunmaktadır. Vakıfbank kredi işlemleri ile müşterilerine verdikleri kredi miktarlarında 3 – 60 ay arasında değişen vadeler uygulamaktadır. Ayrıca faiz oranları için % 0,85 – %  1,29 arasın oranlar belirlenmiştir.

Vakıfbank kredi işlemleri ile müşterisi olanlar için kredi başvuru imkanları arasında telefon bankacılığı, İnternet bankacılığı, banka şubeleri ve kısa mesaj ile sms başvuruları yapılmaktadır. Vakıfbank müşterisi olmayanlar için ise sms ile Vakıfbank şubeleri ve telefon bankacılığı kredi başvuruları yapmak mümkündür. Vakıfbank kredi işlemleri ile yapılan başvurular olumlu sonuçlandığında başvuru yapan kişilerin TC kimlik belgeleri, ikametgah gösterir belge ve maaşlarını beyan edecek maaş bordrolarını mutlaka yanlarında bulundurmaları gereklidir. Vakıfbank konut kredisi işlemlerinde bir expert belirlenmekte ve satın almak istediğiniz evin fiyatı belirlenerek bu evin % 75’ e gelen Kısıma müşterilere kredi olarak verilmektedir. Ancak bankalar expert değerini geniş ve yüksek tutarak banka müşterilerine evin değerine denk gelecek kadar bir konut kredisini kullandırtmaktadırlar.

Vakifbank kredi islemleri

Vakıfbank kredi işlemlerinde Vakıfbank kredilerini ödeme planına göre dilerseniz Vakıfbank ATM’ ler inden dilerseniz herhangi bir Vakıfbank şubesinden veya İnternet bankacığına girerek havale veya başka bankanın EFT yöntemi ile ödemeniz mümkündür.

Havale ve EFT işlemleri konusunda anlattığımız bilgiler ışığında Bankalar Nasıl Para Kazanır? konusunda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ