İş İlanları – Banka Sınavları

Vakıfbank 3 Branşta Personel Alımı Yapıyor

T.C Vakıfbank Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan duyuruyla beraber 3 farklı branş için personel alımı yapacağını duyurdu.

Vakıfbank 3 Branşta Personel Alımı Yapıyor, 2016 yılı ilk çeyreğini geride bırakacağımız şu günler de personel kadrosu da şekillenmeye başladı. Vakıfbank’ın resmi İnternet sayfası üzerinde aranan adaylara yönelik kriterler duyurulduktan sonra Bankacılık adayları tarafından yoğun ilgi gördü. Ülkemizde hizmet vermekte olan Bankalar içerisinde oldukça önemli bir pozisyonu olan Vakıfbank, 2016 yılı için personel alımı yapacağı pozisyonlara yönelik kriterlerini yayınlamasıyla beraber aşağıda sizler için verilen kadro bilgilerine bakalım.

Vakıfbank 3 Branşta Personel Alımı Yapıyor‘a göre aranan pozisyonlar;

1. Memur Pozisyonu
2.Müfettiş Yardımcısı
3.Uzman/Mali Analist Yardımcısı

Üst kısımda 3 farklı branşı duyurduğumuz pozisyonlar için Vakıfbank’ta çalışmak isteyen adaylar özgeçmişlerini hazırlayarak aşağıda  vereceğimiz linke tıklayarak bankanın kendi web sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise yayınlanan duyurunun genel bir ilan olduğunu unutmadan, belirtilen pozisyonların herkes için açık olduğunu bilmenizdir. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar; belirtilen nitelikleri taşıdıkları sürece başvurularını online olarak gerçekleştirebilirler.

BAŞVURU LİNKİ İÇİN AŞAĞIDAKİ SONRAKİ SAYFA BUTONUNA TIKLAYINIZ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ