İş İlanları – Banka Sınavları

Vakıfbank 11 İlde Memur Alımı Yapıyor (Temmuz 2015)

Türkiye Vakıflar Bankası 11 ilde memur alımı gerçekleştirecek. Vakıfbankası kariyer sitesi üzerinden duyurduğu alımla beraber stajyer memur alımı yapacağı illeri ve başvuru koşullarını açıkladı. Bununla beraber vakıfbank stajyer memur alımı duyurusunu bekleyen bir çok aday da Vakıfbank’ta çalışma şansını yakalamış olacak. İşte Detaylar;

Vakıfbank 11 İlde Memur Alımı Yapıyor (Temmuz 2015) Vakıfbank’ın aşağıda belirtilen il merkezlerinde ve/veya ilçe şubelerinde yerel personel istihdam edilmesi planlandığından, adayların başvurularının değerlendirilmesi aşamasında, şubelerimizin bulunduğu il/ilçelere göre ikametgahı uygun olan adaylar tercih nedeni olacaktır.

Bununla birlikte, aranılan diğer nitelikleri taşıyan ve başvurusu uygun bulunan adaylarla iletişime geçilerek, öncelikle genel yetenek testine ve yetkinlik envanterine tabi tutulan adaylar, akabinde birebir mülakata davet edilecektir. Tüm bu aşamalar sonucunda atanması uygun görülenler, Vakıfbank’ta göreve başlayabilecektir.

İş tanımı: Personel ihtiyacı olması halinde, Bankamız bölge müdürlüklerine bağlı şubelerde ihtiyaç duyulan pozisyonlarda  “stajyer memur” olarak görev yapmak üzere adaylar aranmaktadır.
[info]Alım yapılacak pozisyon her ne kadar stajyer memur olarak tanımlansa da genel değerlendirmelere göre 6 ay gibi bir deneme sürecinden sonra Adaylar ASİL MEMUR olarak görevlerine devam edebiliyorlar.[/info]

VakıfBank’ ta, çalışma hayatınıza aşağıdaki unvanlarda görev alarak başlamanız mümkündür:

1. Memur
2. Uzman / Mali analist yardımcısı
3. Müfettiş yardımcısı

VakıfBank’ta kariyer yolunuz

Bankamızda, kariyer yolunuz müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı, mali analist yardımcısı ve memurluktan başlayarak genel müdürlük pozisyonuna kadar uzanmaktadır.

Kariyer yollarındaki ilerleme sınav, kıdem ve performans esasına dayanır.

Sınav duyurusunun diğer aşamalarıyla ilgili bilgiler Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Ulaşacağınız Sayfamızda Yer Almaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ