İş İlanları – Banka Sınavları

Vakıf Bank Satış Danışmanı Alım İlanı

Türkiye’nin önde gelen devlet bankası Vakıf Bank, kariyer hedeflerini bankacılık sektöründe planlayan tecrübesiz adaylar için Satış Danışmanı alımı düzenliyor. Kariyer şekillendirme konusunda tercih edilecek kurumların başında gelen Vakıf Bank, yeni iş imkanlarıyla gençlere kapılarını açıyor. Unutmayın Vakıf Bank’ta yükselmek; iş başvurusu süreciyle başlayıp, çalışanlarının kuruma kattıkları ile yani performanslarıyla şekillenmektedir.

Vakıf Emeklilik’te işe alım süreci, şirketin değerlerine ve kurum kültürüne uygun, pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinliklere sahip en uygun adayları Vakıf Emeklilik’e kazandırmayı amaçlar.

İş Tanımı:
Şirketin bireysel emeklilik yatırım ve tasarruf planları, birikimli ve birikimsiz hayat sigortası ve ferdi kaza sigortası ürünlerinin tanıtım ve satış faaliyetlerini yürütmek.

Genel Nitelikler İçin aşağıdaki görseli açınız.

[notice]Meslek yüksekokulu mezunu , Üniversite Öğrencisi olanlarında başvurabileceği SATIŞ DANIŞMANLIĞI bankacı olmak isteyen tüm adaylar için iyi bir referans olacağı unutulmamalıdır.[/notice]

İş Başvurusu İçin aşağıdaki görseli açınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ