İş İlanları – Banka Sınavları

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 3 Bin 840 Memur Alımı Yapacak!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesindeki PTT, TCDD ve Karayolları Genel Müdürlüğü KGM toplam 3 bin 840 kişilik memur alımı yapacak.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde yer almakta olan kamu kurumları açık pozisyonları için memur ve sözleşmeli personel alımları gerçekleştirmektedir. İlanlar yayımlanmadan genel olarak müjdeli haberler Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından duyurulmaktadır.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde yer almakta olan Posta, Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi PTT, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD ve Karayolları Genel Müdürlüğü KGM’nin toplam 3 bin 840 kişilik memur alımı yapacağı öğrenildi. Peki hangi kurum kaç memur alımı yapacak ve detaylar nedir.

HANGİ KURUM KAÇ MEMUR ALACAK

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapılan açıklama ile üç kamu kurumunun toplam 3 bin 840 kişilik memur alımı yapacağı öğrenildi. Peki hangi kurum kaç memur alımı yapacak.

PTT – 2 Bin 500 Memur

KGM – 640 Memur

TCDD – 700 Memur

PTT 2 Bin 500 Memur İlanını Buradan Görebilirsiniz

TCDD 700 Memur İlanını Buradan Görebilirsiniz

KGM 640 Memur İlanını Buradan Görebilirsiniz

Yukarıda belirtilmiş olan linkleri takip ederek alım ilanlarını detaylı olarak görebilir, alımların ne zaman yapılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ