İş İlanları – Banka Sınavları

uğur derin dondurucu iş ilanları

Uğur derin dondurucu 60 yıllık tecrübesiyle sürdürdüğü faaliyetlerinde yeni çalışma arkadaşları aramaktadır. 10 farklı iş pozisyonu için haberimizi okuyunuz.

Yıllardır Çarkıfelek yarışmasının sponsoru olan ve ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil’in seslendirdiği reklamla hafızalarda yer edinen uğur derin dondurucu, Derin Dondurucu sektöründe ülkemizin önde gelen markalarından biridir. Satışları sadece ülkemizle sınırlı kalmayan uğur derin dondurucu 100’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. uğur derin dondurucu ‘nun ülkemiz ekonomisine olan katkısı da yadsınamaz. Sektörde barındırdığı personel sayısı ile binlerce kişiye iş imkanı sağlayan uğur derin dondurucu, Merkezini Aydın ilimizin Nazilli ilçesinde bulundurmaktadır. Nazilli de bulunan üretim  fabrikalarında bir çok kişi istihdam edilmektedir.

uğur derin dondurucu 60 yılı aşkın tecrübesiyle, soğutma denince akla ilk gelen, Türkiye’nin lider ve öncü markası olma özelliğini taşımakla beraber, dünyada derin dondurucu alanında sayılı şirketlerinden birisi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. uğur derin dondurucu bu durumunun arka planında şüphesiz ki güçlü bir uğur derin dondurucu İnsan Kaynakları departmanı bulunmaktadır.

uğur derin dondurucu öncelikle stajyer personeller alarak yeni mezunlara kapılarını açmaktadır.  uğur derin dondurucu Meslek lisesi ve Üniversite öğrencilerine de staj imkanı sağlamaktadır. uğur derin dondurucu da Staj yapacak öğrenciler Sosyal Güvenlik mevzuatınca yasal yükümlülüklerini yerine getiren okullardan seçilmektedir.

Uğur Derin Dondurucu’da Staj Süreci:

 • uğur derin dondurucu Stajyer seçme sürecinde adayların eğitim gördükleri bölümler ve kontenjan sayısı kriter olarak belirlenir.
 • uğur derin dondurucu Üniversite stajyerleri için yaptığı sınavları her yıl “1-30 Nisan” tarihleri arasında düzenlemektedir.
 • Öğrencilerin ders ve sınav yoğunluğu göz önünde bulundurularak uğur derin dondurucu sınavları hafta sonu gerçekleştirilmektedir.
 • Stajyer adayının uğur derin dondurucu web sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirilmekte ve sınavdan 100 puan üzerinden 90 ve üzeri not alınması gerekmektedir.
 • Online sınavdan 90 puan ve üzeri not alan adaylar mülakat hakkı kazanır.
 • Katılıma açık sınavları  uğur derin dondurucu nun http://sinav.ugurweb.com/sinavlistesi sayfasından ilan edilmektedir.
 • Sınav sonrası mülakatlarımız her yıl “2-15 Mayıs” tarihleri arasında yapılır.
 • Mülakata çağrılacak olan adaylar mail ya da telefon ile bilgilendirilir.
  Ayrıca, staj başvurularınızı http://www.ugur.com.tr/stajyer-basvuru-formu  buradan yapabilirsiniz.

uğur derin dondurucu Açık Pozisyonlar

 1. Donanım ve Network Personeli
 2. Donanım Network Uzmanı
 3. Muhasebe Elemanı
 4. Genel Başvuru
 5. Üretim İşçisi
 6. Kimya Mühendisi
 7. Üretim Planlama Sorumlusu
 8. Kalite Personeli
 9. Kalite Proses Sorumlusu
 10. Yönetim Muhasebesi Personeli

İlanın Devamı İçin Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklamanız Gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ