İş İlanları – Banka Sınavları

Türkiye’de İş Bulmanın Zorluğunun İspatı Olan 16 İlan

İş bulmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Özellikle genç neslin hızla artması, yatırım olanaklarının son yıllarda daralması ve tabi ki bir de maddi ölçütlerin gösterdiği değişiklikler nedeniyle bir çok kişi işsiz ve iş bulmak için her gün yeni bir maceraya atılıyorlar desek sanırım abartmış olmayız.

Özellikle işverenlerin tecrübeli personel takıntıları sebebiyle Türkiye’de İş Bulmanın Zorluğunun İspatı Olan 16 İlan da da göreceğiniz üzere iş bulmada  yeni mezunların büyük sıkıntı çektiği bilinen bir gerçek. Birde bunlara ilaveten aşağıda örneklerini verdiğimiz Türkiye’de İş Bulmanın Zorluğunun İspatı Olan 16 İlan da işin cabası. O Kadar katı ve sert kriterler yazıyorlar ki insan gerçekten hayrete düşüyor:) Düşünsenize bir eczane sahibi ki eczacılık fakültesi mezunu, Lisans eğitimi almış kültürlü diyebileceğiz bir insan 15-16 yaşlarında kimya mezunu bir kalfa almak isteyebiliyor işe. Yada başka bir ilanda Çay ocağında garson olarak çalıştırılacak bir vasıfsız eleman için kahvehane sahibi KPSS ‘den en az 50 puan alma şartı isteyebiliyor.

Aşağıda birbirinden ilginç ve komik iş ilanlarıyla Türkiye’de ki iş ilanlarına farklı bir bakış açısı getirmek istedik. Buyurun gülelim ağlanacak halimize 🙂

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ