İş İlanları – Banka Sınavları

Türkiye Iş Bankası Personel Alımı

Türkiye İş Bankası Personel Alımı Başvuru şartları – İşbank Personel Sınav Tarihi Ne Zaman? – Türkiye Iş Bankası Personel Alımı Haberi ile ilgili merak edilen tüm bilgiler ve detaylar en son dakika bilgileri ile 16 Ocak 2016 Cumartesi tarihinde yayınlanan haberimizde.Ülkemizin değil dünyanın sayılı bankaları arasında yer alan İş Bankası 2016 senesi içinde büyüme hedefleri doğrultusunda ve yeni açılan şubelerinden doğan açıklar sebebiyle güvenlik görevlisi, çağrı merkezi, müfettiş yardımcılığı, memur, asistan, servis görevlisi, yönetici adayı gibi bölümlere bir çok personel alımı gerçekleştirecek.

2016 TÜRKİYE İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI

Bankalar iş arayanların tercih ettikleri kurum ve kuruluşların başında yer arıyor. Bunun en büyük nedeni vermiş oldukları iyi çalışma olanakları ve maaş miktarları. Yine bu finans kuruluşları arasında en büyüklerinden birisi olan İş Bankası 2016 yılında personel alımı gerçekleştirecek. İşe alacağı kişileri başvuracağı bölümlere göre sınavlı yada sınavsız olarak sadece mülakatla seçecek. İş Bankası işe alım yapacağı pozisyonları Kariyer gibi iş arama kurumlarında değil kendi web adresi üzerinde yer alan insan kaynakları departmanı üzerinden duyurmaktadır. Aşağıdaki bağlantılar sayesine iş bankası açık pozisyonları görebilir ve sınav tarihlerine, başvuru şartlarına bakabilir ve takip edebilirsiniz.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Tamer dirier dedi ki:

  Herhangi bir is

 2. Hatice dedi ki:

  Basvurulari nerden nasil yapabiliriz ?

 3. umut karagöz dedi ki:

  lise mezunuyum sizlerele çalışmak isterim saygılarla

 4. Yeliznebioglu dedi ki:

  Kps sinav olmadan sadece lise mezunu almasi guzel bende calismak isterdim .

 5. Huseyin konak dedi ki:

  Tasima personeli

 6. Kürşat karahan dedi ki:

  Lise mezunu temsilde calisiyorum

 7. Kürşat karahan dedi ki:

  Artvin savsat ilçesinin karaköy köyünden mukerrem oğlu kürşat karahan ilkokulu karaköy ilkokuluna orta öğrenimi savsat vahdettin yıldız orta okulunda tamamladım lise ıstanbul esenyurt lisesinde okudum askerliği tamamladım şimdi istanbul Da yaşamaya devam ediyorum

 8. Kadir durmuş 1690 sok 144---2 karşıyaka izmir dedi ki:

  İstanbul ünüverstesi sosyoloji ve arkeoloji mezunuyum . incilizcem var . 10 yıl akbankta çalıştım son tainimin cıktıgı yerde . istifa ettim işimi sevmediğimden değil ..başarılıydım kmseyi kötülemek istemiyorum . istifa ettim . sizin kurumunuzda calişmak isterim uygun görürseniz ..

 9. CEMAL ATASOY dedi ki:

  2016 İş Bankası Personel Alımı Sınav Başvuruları için TIKLAYINIZ
  sayfasında uyumsuz tarayıcı uyarısı veriyor.
  Mac OS X kullanıayorum.
  Ne yapmalıyız?
  Teşekkürler

 10. Kübra Öztürk dedi ki:

  İş bankasının çalışma ayrıcalığından yararlanmak istiyorum.

 11. ömer dedi ki:

  buraya niye mal mal yorum yazıyorsunuz iş bankası şimdi sizin yazdığınız yorumlarımı okuyo )) buraya yorum yazanlar işe alınma ihtimaliniz sıfır ))))

 12. Hesna baytar dedi ki:

  Üniversite mezunuyum eğer olursa bankanizda çalışmak benim için büyük bir uğur verici olur.

BİR YORUM YAZ