İş İlanları – Banka Sınavları

Türkiye Geneli Bin 453 Kişilik Çağrı Merkezi Temsilcisi Alımı

Çağrı Merkezi Temsilcisi branşı için Bin 453 kişilik Personel Alımı (En Az Lise Mezunu) süreci son hız devam ediyor. Bu kapsam da Çağrı Merkezi Temsilcisi iş pozisyonu için İŞKUR tarafından personel alımı devam ederken, adayların alım son başvuru tarihlerini kaçırmamaları gerekmektedir.

Bünyesindeki memur açığını giderme amaçlı 3 Branş İçin 3 Bin 821 Personel Alımı (En Az Lise Mezunu) başlıklı ilanda ilgili detaylı bilgi haberimizde yer alıyor. İŞKUR tarafından Kamu kurumları ve özel sektör firmaları bünyelerine personel alımı yapılırken, toplamda Bin 453 kişilik alım yapılacağı unutulmamalıdır. Kamu kurumları ve özel sektör firmalarında her yıl yapılan personel eksikliğini giderme amaçlı personel alım duyurularıyla ilgili İŞKUR tarafından yayımlanan ilanların bilgileri ve diğer başvuru koşullarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımladıkları ilanlar personel alımlarına devam ediyorlar.

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları, İşkur aracılığıyla yayımladıkları 1453 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapacaklarını duyurdular. İşte detayları,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (1453 kişi)

Türkiye Geneli Bin 453 Kişilik Çağrı Merkezi Temsilcisi Alımı

Türkiye Geneli Bin 453 Kişilik Çağrı Merkezi Temsilcisi Alımı

Türkiye Geneli Bin 453 Kişilik Çağrı Merkezi Temsilcisi Alımı

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

* Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Samsun, Uşak, Antalya, Konya, Samsun, Mersin, Tokat, Afyon, Kayseri, Sakarya, Balıkesir,

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.