İş İlanları – Banka Sınavları

Türkiye Geneli Bin 146 Kişilik Şoför Alımı

Şoför branşı için Bin 146 kişilik personel Alımı (En Az Lise Mezunu) süreci son hız devam ediyor. Bu kapsam da Şoför branşında boş kadrolar için İŞKUR tarafından personel alımı devam ederken, adayların işe alım son başvuru tarihini kaçırmamaları gerekmektedir.

Bünyesindeki Şoför açığını giderme amaçlı Türkiye Geneli Bin 146 Kişilik Şoför Alımı başlıklı ilanla ilgili detaylı bilgi haberimizde yer alıyor. İŞKUR tarafından çeşitli kuruluşların bünyelerine personel alımı yapılırken, toplamda Bin 146 kişilik alım yapılacağı unutulmamalıdır. Türkiye genelinde hizmet veren firmalara her yıl yapılan Şoför eksikliğini giderme amaçlı yapılan personel alım duyurularıyla ilgili İŞKUR tarafından yayımlanan ilan bilgileri ile diğer başvuru koşullarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Türkiye genelinde farklı alanlarda hizmet veren özel firmalar, İşkur aracılığıyla ilan yayımlamaya devam ediyor.

Yayımlanan yeni ilana göre; en az ilköğretim mezunu 1146 şoför alımı yapılacak. Alınacak şoförler Türkiye genelinde, Isparta, Sakarya, Kocaeli, Manisa, Kütahya İstanbul, Samsun, Ankara, Elazığ başta olmak üzere farklı illerde görevlendirilecek.

Türkiye Geneli Bin 146 Kişilik Şoför Alımı

Türkiye Geneli Bin 146 Kişilik Şoför Alımı

Türkiye Geneli Bin 146 Kişilik Şoför Alımı

Alım yapacak firmalar arasında; MNG Kargo, Rota Bilgi Mühendislik, Troas Bölgesi Belediyeleri Katı Atık Yönetim Birliği, Denizli Taşımacılık, Yurtiçi Kargo gibi firmalar yer alıyor.

Şoför alım ilanına başvuru yapacak adayların, en az ilköğretim mezunu olmaları, talep edilen yaş aralığında olmaları, SRC belgesine ve istenilen sınıfta sürücü belgesine sahip olmaları gerekiyor.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.