İş İlanları – Banka Sınavları

Türkiye Belediyeler Birliği Personel Alımı

Türkiye Belediyeler Birliği Çeşitli unvanlarda çalıştırmak üzere yeni personel alımı gerçekleştirecektir. Yapılacak olan alımlar da uygulanacak kadro istihdam yöntemi ise sürekli yani daimi işçi statüsü olacaktır. Konuyla ilgili geniş bilgiyi haberimizin ilerleyen kısımlarında görebileceksiniz.

Türkiye Belediyeler Birliği 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 01.09.2009 tarihinde yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre; Birliğimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıda unvanları belirtilen pozisyonlara 8 adet sürekli (daimi) işçi statüsünde nitelikli personel alımı yapılacaktır.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI VE AÇIKLAMALAR

1-) Son başvuru tarihi itibariyle ÖSYM tarafından 05-06 Temmuz 2014 tarihinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP 3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak,
2-) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.
3-) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak.
4-) Sınavın yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak. (01 Ocak 1980 ve daha sonra doğmuş olanlar başvurabilir.)
5-) Yurt içi ve dışı seyahat etmesinde herhangi bir engeli bulunmamak.
6-) Başvurular, 18 Haziran 2015 – 29 Haziran 2015 tarihlerinde Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri’ne şahsen veya elektronik ortamda “ www.iskur.gov.tr ” internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Alım Yapılacak Unvan Özelliklerine Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Erişebilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ