İş İlanları – Banka Sınavları

Türk Telekom Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Türk Telekom 128 farklı iş ilanıyla personel eleman alımı gerçekleştiriyor. Türk Telekom gerçekleştirdiği yeni yapılanmasıyla beraber oluşan personel ihtiyacını karşılamak üzere bir çok pozisyonlarda, tecrübeli ve tecrübesiz adaylar içerisinden alım gerçekleştirecektir. Sizde Türk Telekom ailesine katılmak için haberimizin devamındaki bilgileri inceleyebilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

Yıllardan beri ülkemizin iletişim ve haberleşme alt yapısını kusursuz bir şekilde bizlere sunan Türk Telekom, her geçen gün yeni hizmetleri ve gelişen kalitesiyle bizlerin karşısına çıkmaktadır. Ülkemizde her noktada bir şubesi bulunan Türk Telekom, milyonlarca kişinin haberleşmesi için gerek alt yapı çalışmalarıyla gerekse hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

2016 YILI TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMLARI DEVAM EDİYOR MU?

[info]2016 yılının ilk çeyreğini geride bıraktığımız şu günlerde Türk Telekom, bir çok iş pozisyonu için personel alımı yapmıştır. Şuan ki duruma göre Türk Telekom’ un açıklamış olduğu verilere göre 128 adet açık pozisyonda tekrar personel alımları yapmaya devam etmektedir.[/info]

Yapılacak olan bu personel alımlarının büyük bir çoğunluğu nüfus yoğunluğu nedeniyle İstanbul ilinde yapılmaktadır. Bunun yanı sıra Ankara, Şanlıurfa, Diyarbakır, Çorum, Rize, Karaman, Ordu, Adana, Kayseri ve Burdur illerine yönelikte alımlar yapılmaya devam edilmektedir. Eğer sizde Türk Telekom ailesine katılmak istiyorsanız, tecrübeli olduğunuz yada tecrübesiz adayların başvurularının kabul edildiği pozisyonlarda yer alan personel alım ilanlarına başvurabilirsiniz.

Türk Telekom İş İlanlarına Başvuruda Bulunmak için Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ