İş İlanları – Banka Sınavları

Türk Telekom Çok Sayıda Personel Alacak – Temmuz 2017

Türk Telekom firması ülkemizde her geçen gün büyümeye devam eden ve tercih edilen bir firmadır. Avea ve TTNET firmalarını da kendi ismi olan Türk Telekom markasına bağlayan firma bu isim altından yeni ilanlar yayınlamaya devam ediyor.

Türk Telekom firması ülkemizde her geçen gün büyümeye devam eden ve tercih edilen bir firmadır. Avea ve TTNET firmalarını da kendi ismi olan Türk Telekom markasına bağlayan firma bu isim altından yeni ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Bulunan boş pozisyonların doldurulması için çalışmalara devam eden Türk Telekom nitelikli personel alımları ile müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkartmak ve daha çok tercih edilme için reklam çalışmalarına da devam etmektedir.

Türk Telekom firması yayınladığı bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu.

Peki hangi şehirler için alım yapılacak?

Yayınlanan ilanlar incelendiğinde firmanın Ankara, İstanbul, İzmir olmak üzere Adana, Samsun, Giresun, Rize, Karaman, Kırıkkale, Çorum, Burdur, Mersin, Şanlıurfa şehirleri için lise, önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora mezunu adayları alacağı görülmektedir. Verilen ilan sayısı ise 25 olarak belirtildi. Türk Telekom çalışmak isteyen adaylar için ilk müracaat edilen firmalar arasında yer almaktadır.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Cansu kolay dedi ki:

  Basvuru icin link veriliyor fakat kopyala yaptigimizda tarayicida baska sayfalar cikiyor nasil basvuru yapabilirim yardim edermisiniz turk telekomun temmuz 2017 deki alimlarina basvuru yapmak istiyorum

  1. Fatih Kurucu dedi ki:

   https://goo.gl/UJeDRk

   yukarıda yer alan linki tıkladığınız da türk telekom ilanlarının yer aldığı kariyer sayfasına ulaşabilirsiniz. (Link tarafımızca kontrol edilmiştir.)

BİR YORUM YAZ