İş İlanları – Banka Sınavları

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Türk Hava Kurumu Üniversitesi boş bulunan pozisyonların doldurulabilmesi için personel alım ilanları yayımlamaktadır. Buna göre söz konusu üniversite boş bulunan öğretim görevlisi pozisyonlar için doçent, yardımcı doçent ve öğretim görevlisi personelleri alımı yaptığı gibi ihtiyaç olduğu durumlarda da normal personel alımı yapmaktadır. Yeni yayımlanan bildiri ile çok sayıda personel alımı yapılacağı belirtildi.

Kaç Personel Alınacak

Türk Hava Kurumu Üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. Peki toplam kaç personel alınacak? yayımlanan bildiriye göre farklı pozisyonlarda istihdam etmek üzere toplam 7 personel alımı yapılacak.

Alınacak olan personeller Kurgu Operatörü, Webmaster, Bilgi İşlem Uzmanı (Teknik Personel), Network Uzmanı, Sistem Mühendisi ve Uzman pozisyonlarında çalışacak.

Buna göre her pozisyon için ayrı ayrı nitelikler belirtilmiş durumda ve adayların tercihen tecrübeli olması istenmekte olup gerekli olan tüm sertifikalara ve bilgilere sahip olması gerekmektedir. Aksi takdirde başvuru yapan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ