İş İlanları – Banka Sınavları

TÜBİTAK Personel Alımı 2016

BİLİM, TEKNOLOJİ VE YENİLİK POLİTİKALARI DAİRE BAŞKANLIĞI

Bu iş için gerekli olan açıklama; Ulusal bilim, teknoloji ve yenilik politikası önerilerinin hazırlanmasına yardımcı olmak ve öncelikli alanlar ile alt alanlarda konuların belirlenmesinde yardımcı olmak. Bunlara stratejik olarak bilgiler vermek.

Yöntemleri usulünce geliştirmek ve yönetmek aynı zamanda uygulamaya dökmek. Arge, yenilikçilik, girişimcilik konularında bilgi sahibi olmak. Arge ile uyumlu bir şekilde çalışmak, onların performans çizelgesini hazırlamak, etki analizi yapmak, endeks ve yöntem oluşturmak.

Alınacak olan adaylarda aranılacak olan özel koşullar Herhangi bir yükseköğretim kurumunun en az 4, dört yıllık bölümünden mezun olması gerekmektedir.

İstatistik, istatistik ve bilgisayar bilimleri, matematik ve istatistik, ekonometri, matematik gibi 4 yıllık bölümlerden mezun olunması gerekiyor.

Alanında yüksek mevki sahibi olunması gerekli veya böyle bir konu tercih edilmeli. Kaç personel alımı yapılacak ve personeller hangi şehirlerde görev yapacak? 4 adet personel alınacak olup bu personeller Ankara ilinde görevlendirilecekler.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ