İş İlanları – Banka Sınavları

TÜBİTAK MAM 45 Personel Alımı

TÜBİTAK MAM personel alımı gerçekleştiriyor. TÜBİTAK MAM bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyon ve farklı niteliklerde personel alacak. Başvurular ve diğer ayrıntılar haberimizin devamında yer almaktadır.

Devlet Personel Başkanlığı 13 Nisan 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre, TÜBİTAK MAM farklı pozisyonlarda ve farklı niteliklerde toplamda 45 adet personel alacak. Personeller Gebze Kocaeli’de alınacaktır. TÜBİTAK MAM yapmış olduğu duyurusuna göre Aranan şartlara göre KPSS şartı aranmamaktadır. Adaylardan aranancak şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık durumuna sahip olmayan adaylar,
Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar ( erkek adaylar için ),
Yurtiçi veya yurtdışı seyehat engeli bulunmayan adaylar,
Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak.
AR-GE Personeli (Araştırmacı) ile Teknik ve Destek Personel alımlarında Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak (100’lük sistemdeki notlar, Yükseköğretim Kurulu’nun yayınlamış olduğu “4’lük Sistemdeki Notların 100’lük Sistemdeki Karşılıkları Tablosu” esas alınarak 4’lük sisteme dönüştürülecektir.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ