İş İlanları – Banka Sınavları

TÜBİTAK Kamu Personeli Alacak

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu her sene boş bulunan pozisyonları doldurmak için personel alımı yapmaya devam ediyor. Her ne kadar diğer kurumlara göre oldukça az personel alımı yapılsa da yine de nitelikli adayların sıklıkla alım ilanlarını takip ettiği kurumlarda bir tanesi TÜBİTAK’dır. TÜBİTAK bünyesinde istihdam etmek üzere alım yapacağı personeli çok sık incelemektedir ve başvuru yapabilecek adaylarda ki nitelikleri de detaylı olarak belirtmektedir. Bugün yayınlanan yeni bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımının yapılacağı duyuruldu.

Hangi Pozisyon İçin Alım Yapılacak

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak. Peki alınacak olan personel hangi pozisyonda çalışacak? Yayınlanan bildiriye göre personel TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezinde silahlı güvenlik görevlisi olarak çalışacak. Başvurmak isteyen adayların İŞKUR’a müracaat etmesi gerekiyor.

Kimler Başvurabilir

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu 8 silahlı güvenlik personeli alacak. Alım yapılmadan önce niteliklerde belirtildi.

En az lise mezunu
İkna kabiliyeti yüksek
Sağlık sorunu olmayan
Tecrübeli
Silahlı güvenlik kartı olan
KPSS’den en az 60 ve üstü puan alan

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ