İş İlanları – Banka Sınavları

Tübitak 17 Kişilik Uzman Personel Alım İlanı

Ülkemizin bilimsel alanda önemli işlere imza atan kurumlarından birisi olan TUBİTAK bünyesinde görevlendirmek üzere yeni personeller alacağını ilana çıkarttı. Toplamda 17 adet Uzman, Uzman Yardımcısı kadrolarına alımlar gerçekleştirilecektir.

Göreve başlayacak olan personeller Ankara ilimizde görev yapacaktır. İş Başvurusu yapmak isteyenler bugünden başlamak üzere en geç 12 Ağustosa kadar başvurularını yapması gerekmektedir. İş Başvurusu yapacak olanlarda aranan kriterler neler aktaralım.

Yukarıda yer alan bölümlere ek olarak  Matematik,Fizik,Kimya, Biyoloji,Moleküler Biyoloji ve Genetik,Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olanlar içinde iş kadroları vardır. Başvurusu kabul edilenlerin görev yerleri ise Ankara olarak belirtilmiş. Alınacak olan personellerde aranan genel şartlara göz atalım.

ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

a)Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak.
b)Askerliğini tamamlamış veya en az bir yıl tecilli olmak (erkek adaylar için).
c)Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.
d)Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; hüküm giymemiş olmak,
e)Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak (100’lük sistemdeki notlar, Yükseköğretim Kurulunun yayınlamış olduğu “4’lük Sistemdeki Notların 100’lük Sistemdeki Karşılıkları Tablosu” esas alınarak 4’lük sisteme dönüştürülecektir).

İLANIN TAM METNİNE Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ