İş İlanları – Banka Sınavları

TRT 5 Farklı Pozisyonda 275 Kişilik Personel Alımı Yapacak

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) yayınladığı ilanla 5 farklı iş pozisyonu için personel alımı yapacağını duyurdu. Alımla beraber TRT çalışma ekibine 275 kişi daha eklemiş olacak.

5 farklı iş pozisyonu için alım yapacak olan Kurum, bu pozisyonların her biri için ayrı şartlar istemektedir. Bu çerçevede alımlarını farklı şartlara bağlamış olan TRT, her pozisyon için ayrı bir alım yapmakla beraber, yapacağı sınavlar hakkında oldukça detaylı bilgi vermiştir.

BAŞVURU
Başvuru süresi, 19 Ekim 2015 tarihinde saat 09.00’da başlayıp, 16 Kasım 2015 tarihinde saat 18.00’da sona erecektir.

Sınav başvuruları, TRT Genel Müdürlüğünün www.trt.net.tr internet adresinde yayınlanacak olan görev talep formu ile elektronik ortamda yapılacaktır. Görev talep formunda yer alacak vesikalık fotoğraf son 6 ay içerisinde çekilmiş, mevzuata uygun, kişiyi kolaylıkla tanıtabilecek nitelik ve çözünürlükte olacaktır.

Alım yapılacak iş pozisyonları için aşağıdaki görseli açınız.

Alım yapılacak iş pozisyonları için istenen şartları görmek için aşağıdaki görseli açınız.

Başvuru süresinin sonunda, adaylar KPSS puanı en yüksekten başlanarak sıralanacak olup, sınav açılan kadro sayısının 20 katı aday yazılı sınava çağrılacaktır. Sıralamada en sonda yer alan adayın puanı ile aynı puana sahip diğer adaylar olması halinde, bu puana sahip adayların tümü yazılı sınava çağrılacaktır.

Alımlara ilişkin nereye para yatırılacağı ve hangi özel şartların taşınması gerektiği kılavuz üzerinde yer almaktadır. Kılavuz üzerinden tüm detayları eksiksiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Başvuru Kılavuzu İçin aşağıdaki görseli açınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ