İş İlanları – Banka Sınavları

TRT 275 Kişilik Alım Yapıyor

Türkiye’nin en büyük yayın kuruluşu olan TRT 275 personel alacağını duyurdu.

5 farklı pozisyonda alım yapacak olan TRT her biri içinde farklı türden şartlar sunmuştur. Alımlarını birçok şarta göre yapacak olan TRT her biri için sınav yapacak olup, her biri için sınav yerlerini, konularını ve tüm bilgilerini tek tek vermiştir.

BAŞVURU

Başvuru süresi, 19 Ekim 2015 tarihinde saat 09.00’da başlayıp, 16 Kasım 2015 tarihinde saat 18.00’da sona erecektir.

Sınav başvuruları, TRT Genel Müdürlüğünün www.trt.net.tr internet adresinde yayınlanacak olan görev talep formu ile elektronik ortamda yapılacaktır. Görev talep formunda yer alacak vesikalık fotoğraf son 6 ay içerisinde çekilmiş, mevzuata uygun, kişiyi kolaylıkla tanıtabilecek nitelik ve çözünürlükte olacaktır.

Alım yapılacak iş pozisyonları için aşağıdaki görseli açınız.

Alım yapılacak iş pozisyonları için istenen şartları görmek için aşağıdaki görseli açınız.

Adaylar, 16 Ekim 2015 tarihinde TRT Genel Müdürlüğü tarafından ilan edilen Stajyer Spiker, Stajyer Muhabir, Yardımcı Prodüktör, Kamera Asistanı, Yapım ve Yayın Elemanı ile Teknisyen kadro unvanlarından yalnızca birisine başvuruda bulunabilecektir. Başvuru süresinin sonunda, adaylar KPSS puanı en yüksekten başlanarak sıralanacak olup, sınav açılan kadro sayısının 20 katı aday yazılı sınava çağrılacaktır. Sıralamada en sonda yer alan adayın puanı ile aynı puana sahip diğer adaylar olması halinde, bu puana sahip adayların tümü yazılı sınava çağrılacaktır.

Alımlara ilişkin nereye para yatırılacağı ve hangi özel şartların taşınması gerektiği kılavuz üzerinde yer almaktadır. Kılavuz üzerinden tüm detayları eksiksiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Başvuru Kılavuzu İçin aşağıdaki görseli açınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ