İş İlanları – Banka Sınavları

THY Teknik en lise mezunu personel alımı yapacak

Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. bünyesinde lisanslı uçak bakım teknisyeni alımı yapılacak. Alım yapılacak personel sayısı belirtilmedi. Başvuru yapmak için haberin altında bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.Lisanslı Uçak Bakım Teknisyeni alımı kapsamında adaylardan istenen en önemli özellikler teknik şartlardır.

Aranan teknik özellikler şunlardır: Sivil hava taşıtlarının bakım/onarımı alanında en az 3 yıl iş tecrübesi bulunmak, A kategori, B1 uçak gövde-motor veya B2 aviyonik kategorilerinde aktif bir lisans sahibi olmak, İngilizce olarak kendini yazılı ve sözlü ifade edebilme yeterliliğine sahip olmak gerekiyor.Lisanslı Uçak Bakım Teknisyeni alımı için en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Alım şartları şu şekilde belirtildi: T.C. vatandaşı olmak gereken başvuru için en az lise mezuniyeti aranıyor.

Ayrıca adli sicil ve arşiv kaydı bulunmaması, vardiyalı düzende çalışabilmesi ve askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olması da önemli şartlar arasında.Ayrıca başvuru yapacak adaylardan gerekli görüldüğünde İstanbul dışındaki lokasyonlarda görev alabilmesi isteniyor. Adaylar takım çalışmasına yatkın, birden fazla işi üstlenebilcek, pratik ve sonuç odaklı ve öğrenmeye ve çalışmaya hevesli personel olması da personel alımındaki öncelikler arasında yer aldı.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ