İş İlanları – Banka Sınavları

THY 5 Bin 500 Personel Alımı Yapacak

THY için 2016 yılı ‘gönül alma yılı’ olacak. THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycı, 4 bini THY olmak üzere toplam 5 bin 500 personel alınacağını açıkladı.299 olan toplam uçak sayısını bu yılın sonunda 339’a çıkarmayı hedefleyen Türk Hava Yolları, hızlı bir büyüme süreci için düğmeye bastı. Bu sırada kurumun odak noktası ise tüketici olacak.

Hedeflerini anlatmak için gazetecilerle bir araya gelen THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, bu odağı “2016 misafirlerimizin gönlünü alma yılı olacak. Misafir şikayetlerini en aza indirecek tedbirler alacağız” diye özetledi. Habertürk’ün haberine göre Aycı, 3 yılda tamamlanacak proje ile rezervasyon ve biletlemede telefonda 4-5 dakikayı bulan işlemlerin yeni bir sistemle 1 dakikada yapılabileceğini dile getirdi. Aycı, “Bu işlemi 1 dakikada yolcu kendi sesi ile yapabilecek.

Ses tanıma sisteminde İngilizce kolay. Ancak Türkiye’de çok fazla şive olduğu için buna göre özel çalışma yapıyoruz” dedi.

5 BİN 500 KİŞİ İŞE ALACAK

299 olan toplam uçak sayısını bu yılın sonunda 339’a çıkarmayı hedeflediklerini söyleyen Aycı, 4 bini THY olmak üzere toplam 5 bin 500 personel alınacağını açıkladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ