İş İlanları – Banka Sınavları

Tekstilbank Gişe Yetkilisi Memur Alımı

Tekstilbank alımlarına yeni verdiği bir ilan ile gişe yetkilisi alımı yapacağını duyurdu. 1986 yılında kurulan Tekstilbank, bugün toplamda 44 şubesi ve 855 çalışanı ile Türk Bankacılık Sektöründeki faaliyetlerine devam etmektedir.

Tekstilbank alımlarına devam ederken yeni verdiği bir ilan ile gişe yetkilisi alımı yapacağını duyurdu. Özellikle alımlarında tecrübeli kişileri tercih etmekte olan Tekstilbank bu alımında tecrübesiz aday alımı yapacaktır. Sadece tecrübeli aday alımlarına çok fazla girmeyen ve tecrübesiz adaylara da imkan veren Tekstilbank kısa vadede alımların hepsini tamamlayacaktır. Bu alım işleminde herhangi bir rakam veya süre vermemiş olan Tekstilbank’ın “ operasyon “ bölümüne alım yapacağı duyurulmuştur.

Tekstilbank gişe yetkilisi memur alımı kaç kişi ile yapılacak diye baktığımız zaman net bir rakam söylemek imkansız. Özellikle alımlarında çok kişi almak isteyen banka, fazla şubesi olmadığı içinde alım işlemlerini daha kısıtlı şekilde gerçekleştirmek zorunda kalmaktadır.

Tekstilbank gişe yetkilisi memur alımı hangi şartlarda yapılacağını öğrenmek için aşağıdaki görsele tıklayınız..

Tekstilbank gişe yetkilisi memur alımı bu şartlar altında yapılacak olup, bunların haricinde herhangi bir şart bulunmamaktadır. Sadece bu şartları yerine getiren kişilerin büyük bir bölümü işe alınabilecektir.

Tekstilbank gişe yetkilisi memur alımı başvurusu için aşağıdaki görseli açınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ