İş İlanları – Banka Sınavları

TEİAŞ 193 İşçi Personel Alacak

TEİAŞ 193 İşçi Personel Alacak

TEİAŞ işçi personel alımı yapacak. TEİAŞ bünyesindeki işçi personel ihtiyacını gidermek üzere farklı bölgelerde ve farklı niteliklerde toplamda 193 işçi personel alacak. Sizde TEİAŞ ailesine katılmak için alt kısımda verilen bilgileri inceleyebilirsiniz.

Türkiye Elektrik İletim A.Ş 17 Şubat 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki çalışan eksikliğini tamamlamak adına tüm Türkiye genelinde farklı bölgelerde toplamda 193 işçi personel alacak. Alınacak işçiler Taşra Teşkilatında görev almak üzere “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” ne göre 193 işçi personel alımı yapacaktır.

Lise ve dengi okulların Elektronik, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümü mezunu 14 adet Elektronik Teknisyeni, Lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri, Endüstriyel Bakım Onarım bölümü mezunu 97 adet Elektrik Teknisyeni, Meslek Yüksekokullarının Elektrik; Elektrik Enerjisi Üretim, İletim, Dağıtım bölümü mezunu 82 adet Elektrik mezunu olmak üzere toplamda 193 işçi personel alınacak.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ