İş İlanları – Banka Sınavları

TEB Bir Çok Branşta Banka Personeli Alımı Yapıyor

Türkiye Ekonomi Bankası büyüyen yapısıyla bir çok iş pozisyonunda 6 ilde görevlendireceği banka personeli alımı gerçekleştirecek. Büyüyen yapısıyla birçok bankacının çalışmak istediği bankalar arasında yer alan TEB, çalışma koşulları ve çalışma hayatında rahat imkanlarıyla bilinmekte olup, kariyer sitesi üzerinden 6 ilde istihdam sağlayacağı personel alımına gideceğini duyurdu.

TEB Bir Çok Branşta Banka Personeli Alımı Yapıyor ilanını veren Türkiye Ekonomi Bankası yani diğer adı ile bilinen TEB birçok bankacının çalışmak isteyeceği bankalar arasında yer almaktadır. Şartları ve çalışma hayatı rahat olan Türk Ekonomi Bankası’nda ise yeni verilen ilanlar arasında Bireysel Ürünler Direkt Satış Yetkilisi, Aktif Satış Temsilcisi, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi gibi pozisyonlar için verilen ilanlar dikkat çekmektedir. Bu pozisyonlar için alım yapacak olan banka alımları ile ilgili olarak da bir çok kriter belirlemiştir. TEB Bir Çok Branşta Banka Personeli Alıyor ilanında özellikle dikkat çekeceğimiz nokta ise; Bankacılık hayatının olmazsa olmazı olan müşteri memnuniyeti konusunda fazlaca dikkat gösteren TEB, alım kriterlerini belirlerken de bu hususa fazlaca önem verdiği görülmektedir.

TEB Bir Çok Branşta Banka Personeli Alımı Yapıyor duyurumuzda Türk Ekonomi Bankası (TEB)’nın alım yapacağı pozisyonlar olan, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Aktif Satış Temsilcisi ve Bireysel Ürünler Direkt Satış Yetkilisi alımlarında birçok kişiye istihdam sağlanacak olup, alınacak olan personel sayısı ile ilgili olarak henüz net bir rakam vermemiştir. Alım sayısı bakımından rakam verilmemiş olsada, tecrübelerimize dayanarak alınacak kişi sayısının tek haneli rakamlarda olmayacağını düşünmekteyiz.

Türk Ekonomi Bankası Bireysel Ürünler Direkt Satış Yetkilisi alımıyla ilgili adaylardan istenen kriterler için aşağıdaki görsele tıklayınız.

Türk Ekonomi Bankası Aktif Satış Temsilcisi alımıyla ilgili adaylardan istenen kriterler için aşağıdaki görsele tıklayınız.

Türk Ekonomi Bankası Çağrı Merkezi Temsilcisi alımıyla ilgili adaylardan istenen kriterler için aşağıdaki görsele tıklayınız.

TEB Bankası iş ilanlarına başvurmak için aşağıdaki görsele tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ