İş İlanları – Banka Sınavları

TCDD Memur Alımı – 704 Kişilik

TCDD tarafından duyuruya çıkılan TCDD Memur Alımı ilanın da geçen bilgilere göre, TCDD bünyesinde istihdam edilmek üzere 704 kişilik açık kadroya Merkezi Atama usulü ile personel alımı yapılacağı öğrenildi. TCDD Memur Alımı alımıyla ilgili yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre hangi pozisyonlar için personel alınacağı ve diğer alım şartları hakkında ki merak edilen bilgiler için haber detayımızı inceleyiniz.

TCDD Memur Alımı

TCDD Memur Alımı

TCDD Memur Alımı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde yer almakta olan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yıl içerisinde çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. TCDD yıl içerisinde İŞKUR aracılığı ile genel olarak terör mağduru ya da sabıkalı adayların alımlarını yaparken esas alımlarını merkezi atama ile gerçekleştirmektedir.

Buna göre Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü ve ortak kuruluşları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere KPSS 2017/2 kapsamında toplam 704 kişilik memur alımı yapıyor. Başvurular 23 Kasım 2017 tarihi itibari ile sona erecektir. Peki detaylar nedir, adaylar başvurularını nasıl yapabilir.

704 MEMUR ALIMI DETAYLARI

DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim: 129
Önlisans: 22
Lisans: 15
TOPLAM >>>>  166

T.C.DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim: 2
Önlisans: 333
Lisans: 216
TOPLAM >>>>  551

TÜRKİYE DEMİRYOLU MAKİNALARI SANAYİİ A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ