İş İlanları – Banka Sınavları

Taşeron İşçi Son Dakika! – Cumhurbaşkanı Tarih Verdi!

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son ayların merak edilen konuların başında gelen taşeron işçilere kadro konusunda kesin tarih verdi. Buna göre, taşeron işçilerle ilgili sorunların çözülmesi amacıyla Cumhurbaşkanı tarafından ilk kez net bir tarih verilmiş oldu. Peki taşeron konusu ne zaman görüşülecek? kadro ya da devlet güvencesi ne zaman verilecek? detaylar haberimizde.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Taşeron İşçi Son Dakika! son ayların merak edilen konuların başında gelen taşeron işçilere kadro konusunda kesin tarih verdi. Buna göre, taşeron işçilerle ilgili sorunların çözülmesi amacıyla Cumhurbaşkanı tarafından ilk kez net bir tarih verilmiş oldu. Peki taşeron konusu ne zaman görüşülecek? kadro ya da devlet güvencesi ne zaman verilecek? detaylar haberimizde.

Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet göstermekte olan kurumlarda istihdam eden 720 bin civarı taşeron işçi bulunmaktadır. Bu işçiler mesleklerini ve kendilerini güvence altına almak için kadro istemektedir. Ne zaman kadro verilecek soruları artarak devam ederken sonunda konu hakkında Başbakan Binali Yıldırım ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu taşeron sorununun bu sene çözüleceğini müjdelemişti.

Taşeron İşçi Son Dakika!

Taşeron İşçi Son Dakika!

Taşeron İşçi Son Dakika!

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama da taşeron işçilerin konusunun on güne kadar Türkiye Büyük Millet Meclisine ne zaman sunulacağını söylerken işçiler büyük bir merak ile müjdeli haberi bekliyordu konu hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklama yaptı.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ