İş İlanları – Banka Sınavları

Tarım Bakanlığına 320 Kişilik Alım Yapıyor

Resmi Gazete’de yayınlanarak alım koşulları netleşen bu ilanla beraber Tarım Bakanlığı 320 kişilik alım yapıyor.

18 Mart 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanarak şartları netleşen 320 kişilik alım ilanına göre; Tarım Bakanlığı’na 320 memur alımı yapılacak. Alımı yapılacak memur personellere ilişkin olarak tüm koşullar duyurulmuş oldu.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından istihdamı sağlanacak olan personellere ilişkin olarak 320 mühendise Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yolu açılmış oldu. Bu alımla beraber Devlet Kurumunda atanmak isteyen 320 kişi Tarım Bakanlığı’nda çalışma şansı yakalamış olacak.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bu alımla beraber alımı yapılacak kişilerin  sözleşmeli personel olarak çalıştırılacağını da açıklamış oldu.

[infobox]

Detaylarının daha sonra Devlet Personel Başkanlığı’nın duyuracağını öğrendiğimiz alımla ilgili olarak facebook profilimizi buraya tıklayarak takip edebilir, alım haberine ilk siz ulaşabileceksiniz.

[/infobox]

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı alımlarıyla ilgili kısa bir bilgi vermek gerekirse;

Alımlar Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanmakta ve ilan yayına girdikten sonra başvurmak için 10-15 gün kadar başvuru süreniz bulunuyor. Böylelikle başvurmak isteyen tüm adaylar, başvuru süresi dolmadan müracaat etmeye ve başvuru işlemlerini gerçekleştirmeye yönelik vakite kavuşmuş oluyorlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ