İş İlanları – Banka Sınavları

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Personel Alım İlanları 2016

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü  Personel Alım İlanları 2016

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü her sene Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından alınan puanlar ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapmaktadır. Alım yapılan pozisyonlar her sene değiştiği gibi kuruma verilen önem arttığı için daha çok personel alımı yapılmaya çalışılmaktadır. 2016 yılının ilk Merkezi Ataması olan 2016/1 Kamu Personeli Seçme Sınavı ile söz konusu Tapu ve Kadastro Müdürlüğü personel alımı yapacak

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü 2016/1 Kamu Personeli Seçme Sınavı Merkezi Atama kapsamında personel alımı yapacak. Peki alım yapılacak personeller hangi kadrolarda istihdam edecek.

Bilgisayar İşletmeni ve Tekniker

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinden yayınlanmış olan tercih kılavuzu incelendiğinde Tapu ve Kadastro Müdürlüğünün yukarıda adı geçen iki pozisyon için kadro açtığı öğrenildi. Söz konusu kadrolara başvuru yapabilmek için adayların 2014 yılında düzenlenmiş olan Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olması gerekmekte olup önlisans mezunu olan adaylar alınacak.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Advertisment ad adsense adlogger