İş İlanları – Banka Sınavları

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Bin 500 Personel Alımı Yapacak mı?

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Bin 500 Personel Alımı Yapacak mı? Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Bin 500 Personel Alımı Yapacak mı?

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Bin 500 kişilik personel alımı yapacağına dair bilgi geçen hafta kulislere yansımıştı. Meclis bütçe görüşmeleri sırasında gündeme gelen konu hakkında bu hafta bir gelişme olup olmadığını sizin için araştırdık.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü her yıl olduğu gibi bu yılda bünyesinde çalıştırmak üzere binlerle ifade edilen personel alımı yapacağı bekleniyor. Kamu Personeli Seçme Sınavı şartının arandığı alımlar da merkezi yerleştirme yöntemiyle de alım yapılabilmektedir. Geride bıraktığımız hafta da ortaya çıkan bilgiye göre Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün bin 500 personel alımı yapmayı planladığını gündeme gelmişti. Hatta alım yapılması düşünülen kadroların döner sermaye bütçesinden karşılanacağı bilgisi üzerine Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün alımları hızlı bir şekilde sonuçlandıracağı değerlendirilmişti. 

Bugün itibariyle Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün bin 500 kişilik personel alımı hakkında resmi bir açıklama gelmemesi üzerine bizde konuyu merakla bekleyen adaylar için tekrar gündeme getirmek istedik. Her gün binlerce kişinin personel alımı haberlerini takip ettiği guncelsayfam.com olarak ziyaretçilerimizin konunun takipçisi olduğumuzu ve tekrar konuyu gündeme getirmek amacıyla bu haberi hazırlama ihtiyacı hissettik. 

Bin 500 Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak

[alert type=”info” icon-size=”normal”]Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne alınacak olan personellerin maaşları döner sermaye üzerinden karşılanması durumunda Maliye Bakanlığının personel alımı hakkında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne olumsuz dönüş yapmış olması tahmin edilmiyor.[/alert]

Bakalım ilerleyen günlerde bin 500 personel alımının ne zaman yapılacağına ya da yapılıp yapılmayacağına dair her hangi bir açıklama gelecek mi?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ