İş İlanları – Banka Sınavları

SunExpress uçuş hostesi (kabin memuru) alımı

SunExpress uçuş hostesi (kabin memuru) alımı yapıyor. İzmir, Ankara ve Antalya bölgeleri için yapılacak alımlarda personel sayısı belirtilmedi.

Uçma fikri sizi heyecanlandırıyor mu? Masabaşı işler size göre değil mi? Belki de hayalinizdeki meslek SunExpress’de. sloganıyla çalışma arkadaşları arayan SunExpress’e 20-35 yaş aralığındaysanız ve diğer başvuru şartlarını da taşıyorsanız başvurabilirsiniz.Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve yurtiçi en az lise diploması olan veya yurt dışında okumuş olan adaylardan lise denklik belgesine sahip olanlar başvuru yapabileceklerdir.

İyi derecede İngilizce bilmek, bayanlarda 1.60 m – 1.80 m boy arasında ve uygun boy-kilo orantısına sahip olmak, erkeklerde 1.65 m – 1.85 m boy arasında ve uygun boy-kilo orantısına sahip olmak şartlar arasında yer alıyor. Kabin memuru üniforması giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yara izi vb. bulunmayanlar başvurabilecek. Başvuranlarda istenen bir başka özellik dış görünüşüne özen göstermek ve iyi derecede yüzme bilmek de bulunuyor.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ