İş İlanları – Banka Sınavları

Sunexpress Uçuş Hostesi (Kabin Memuru) Alımı

Sunexpress Uçuş Hostesi (Kabin Memuru) Alımı

25 yıllık birikimiyle Türkiye’de faaliyet gösteren Sunexpress sizi sevdiklerinize her gün ulaştırmanın mutluluğunu yaşarken bir taraftan da yeni bir iş imkanı sunuyor. 2016 yılı ikinci yarı rakamlarına göre Bin’e yakın kabin memuru (uçuş hostesi) personeliyle büyük bir keyif duyarak verdiği hizmetin kalitesini arttırma adına yeni çalışma arkadaşlarıyla gücüne güç katmaya hazırlanıyor. 

Uçuş emniyetini Maksimum seviyede tutarken bir taraftan da Türk misafirperverliğinin tüm renklerini harmanlamayı sağlamış olmanın sevincini yaşarken diğer taraftan da  çok bileşenli bir meslek sahibi olmak ister misiniz? Peki bunların yanında sevdiğiniz mesleği yapmanın keyfinin yanına bir de farklı şehirler ve ülkeler görmeye ne dersiniz?

Sunexpress Uçuş Hostesi (Kabin Memuru) Alımı için yukarıda ki sorulara cevabınız “Evet, istiyorum” ise ve aşağıdaki görselde yer alan kriterlere sahipseniz sizi SunExpress ailesiyle tanışmaya davet ediyoruz. 

Yukarıda ki görsel de yer alan Sunexpress Uçuş Hostesi (Kabin Memuru) Alımı kriterlerini taşıyan adaylar ikametlerine en uygun olan sınav merkezine davet edilerek aşağıdaki süreçlere tabi tutulmaktadır. 

[alert type=”success” icon-size=”small”]İlana dair tüm sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından sorduğunuz da uzmanlarımız sizin için yanıtlayacak..[/alert]

Sınav Merkezleri: Sunexpress Uçuş Hostesi (Kabin Memuru) Alımı için sınav merkezleri; Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya’dır.

[info]

1. Gün

• 100 soruluk İngilizce seviye tespit sınavı (1 Saat)

• İngilizce pratik mülakatı (10 dk)

• Online kişilik envanteri için şifre gönderimi[/info]

[notice]

2. Gün

• Kurul mülakatı (1/2 Saat)[/notice]

Sunexpress Uçuş Hostesi (Kabin Memuru) Alımı haberimizin devamı olan sayfamızda (aşağıda bulunan sonraki sayfa butonuna tıklamanız gerekmektedir) başvuru linki yer almaktadır. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ